Vítejte na stránkách společnosti World of reptil

  • Přednášky, prezentace, doplnění učiva o plazech Přednášky, prezentace, doplnění učiva o plazech S plazy jezdíme po školách jako vsuvka do výuky, ve které doplníme učivo o plazech, povyprávíme příhody, jak se plazi chovají, přivezeme vám na ukázku i anakondu.
  • Pronájem veliké trampolíny Pronájem veliké trampolíny Chybí vám na vaší akci sportovní a kulturní vyžití? Chcete zabavit nejen své děti, ale i sebe? Chcete zažít něco neobvyklého? Pokud ano, máme pro vás řešení.
  • Vystoupení s plazy Vystoupení s plazy Chcete-li zpestřit vaší akci pozváním neobvyklých domácí mazlíčků? Pozvěte si celikého hada 🙂
  • Numismatic-world.com Numismatic-world.com Máte doma sbírku z pozůstalosti a potřebujete ji ocenit? Sbíráte mince a chybí vám kousky do sbírky? Na nás se můžete s numismatikou bez problémů obrátit.
  • Zorball Zorball Z neustálé chůze přes šílený běh v nafouknuté kouli za míčem proti kamarádovi, který kope za nepřátelský tým s možností se na míč vykašlat a pořádně se rozběhnout proti protivníkovi, vší silou do něj vrazit láká 110% lidí!
  • Profi focení s plazy Profi focení s plazy Nevšedním zážitkem s výrobou památečních fotografií s divokým kontextem exotiky a nádechem adrenalinu a vzrušení je jistě focení s divokými zvířaty.
  • Profesionální simulátor 3G přetížení Profesionální simulátor 3G přetížení Vyzkoušejte přetížení 3G stejně tak, jako jej zažívají piloti stíhaček při manévrech. Simulátor si můžete pronajmout na soukromou akci, jako zpestření, či jako propagační aktivitu. Opravdová zábava plná adrenalinu :-).

Jsme společnost, která se zabývá především plazy. Našim cílem je vybudování a otevření Světa plazů pro veřejnost, místa, kde budou žít méně vídaná terarijní zvířata, jako jsou anakondy, varani, bílí hadi, kam si mohou studenti přijet doplnit potřebné informace, kde může člověk trávit čas, relaxovat a mnoho dalšího. K tomu, abychom toto zázemí mohli vybudovat a uživit, vybrali jsme pár odvětí, která se mezi sebou vzájemně proplétají a podporují a budou živit náš World of reptil.

I vy nám můžete pomoci otevřít tento divoký svět. Nebojte se a nahlédněte k nám, dozvíte se víc a třeba i využijete našich služeb.

Comments are closed.